Onegov is het samenwerkingsplatform. De partners Seneca, PerfectView en QNH zetten zich samen in voor een geïntegreerde suite voor overheden en andere organisaties, die u helpt om uw dienstverlening te verbeteren. De Onegov partners nodigen u graag uit voor een informatiesessie bij u in de buurt.
Bijna alle organisaties staan voor de uitdaging om meer te doen met minder budget. Zaakgericht werken is een belangrijke sleutel, met voordelen als korte doorlooptijden, kwaliteitsverbetering en betere klantterugkoppeling. Het loket voor burgers en de dienstverlening aan bedrijven staan niet voor niets centraal in het i-NUP. De gemeentelijke dienstverlening verbetert door een toegankelijk loket en een klantcontactcentrum (KCC). Organisaties kunnen dan sturen naar de kanalen met de laagste kosten.
Onegov organiseert een aantal regionale sessies waarin digitale dienstverlening, zaakgericht werken en de klantgerichte organisatie centraal staan. Het programma ziet er als volgt uit:
| Regio | Datum | Locatie | Tijd |
|---|---|---|---|
| Oost Nederland | 25 oktober 2012 | Hampshire, Apeldoorn | 12.30 – 16.00 uur (met lunch) |
| West Nederland | 8 november 2012 | Microsoft, Schiphol | 09.30 – 13.00 uur (met lunch) |
Meldt u kosteloos aan via onderstaand formulier:
Helaas is het niet meer mogelijk om u in te schrijven voor het evenement.
26-09-2013
Expo, Houten