Categorie: Algemeen
24-12-2012
Van dinsdag 25 december 2012 t/m dinsdag 1 januari 2013 is Seneca wegens kerst en oud en nieuw gesloten. De servicedesk van Seneca is alleen bereikbaar in noodgevallen. Vanaf woensdag 2 januari 2013 staan de medewerkers van Seneca paraat om uw online ambities van 2013 te verwezenlijken.
20-12-2012
Op dinsdag 5 februari 2013 organiseert Seneca samen Qmatic een interactieve kennissessie over het maken van afspraken via een gemeente-app! Samen met Qmatic en de gemeente Lisse ontwikkelde Seneca een interactieve afsprakenmodule waarmee burgers eenvoudig een afspraak kunnen maken met de gemeente via een app. Door de module te ontwikkelen als onderdeel van het iGGIS framewerk is deze module beschikbaar tegen verassend lage kosten.
Categorie: Overheid
14-12-2012
Samen met de gemeente Smallingerland heeft Seneca de gemeentelijke website vernieuwd. De vorige website was vijf jaar oud en was verworden tot een archiefkast. Met de wensen van de burgers aan de hand ontwierp Seneca samen met de gemeente Smallingerland een nieuwe moderne gemeentelijke website. Een webstek waar burgers snel geholpen worden en eenvoudig vinden wat zij zoeken.
Categorie: Algemeen
12-12-2012
Seneca is in mei 2012 gestart met een nieuwe traditie: de VLOG. Elk kwartaal werd er teruggeblikt op de succesvolle projecten uit die periode. In de nieuwste VLOG van dit kwartaal kijkt Seneca niet alleen terug. Er wordt ook vooruitgekeken naar de kansen en mogelijkheden van 2013. De nieuwste VLOG is online te bekijken, maar is ook mobiel te ontsluiten via een QR code die Seneca haar relaties deze week toestuurt.
Categorie: Algemeen
12-12-2012
Seneca’s online video partner Quadia organiseert samen met Marketingfacts een onderzoek naar de positie van online video in de marketingmix. Deelnemers aan het onderzoek maken ook nog eens kans op een iPad Mini.